Korzety a podvazky

Součástí našeho sortimentu jsou také dámské korzety a podvazky od kvalitních výrobců. Tento typ spodního prádla využijete při romantickém večeru, denním nošení ale i speciálních příležitostech jakými je například svatba.

 

Korzety a podvazkové pásy či klasické podvazky nabízíme ve vášnivé bordó, romantické bílé, ale také v provokativní černé barvě. Rozhodně nešlápnete vedle, pokud korzety a podvazkové pásy vhodně zkombinujete s vhodnými tangy a punčochami.

 

Krajkové dámské korzety z vinylu nebo luxusní korzety z Vás udělají svůdnější ženu, perfektně tvarují postavu a zvýrazňují poprsí. Stahovací korzety se zase hodí pod nápadné a výrazné oblečení, dodají potřebnou dávku sebevědomí a zakryjí proporční nedostatky. Jako doplněk nabízíme podvazky, které doplňte kalhotkami nebo podprsenkou.  V tomto spodním prádle budete výjimečná.

 

Nabízíme korzety a podvazky od kvalitních výrobců. Volba barev vášnivá bordó, romantická bílá nebo provokativní černá Vám dá šanci na Váš vlastní projev. Krajkové korzety z vinilu nebo luxusní korzety z Vás udělají krásnější ženu. Stahovací korzety pod oblečení jsou rychlou cestou jak ze sebe udělat ještě žádanější ženu. Jako doplněk nabízíme podvazky, které můžete doplnit kalhotky nebo podprsenkou.  V tomto spodním prádle budete výjmečná.

Korzety a podvazky

Nalezeno: 164 produktů
Velikost
Barva
Výrobce
Počet na stránku:

Výměna zbožído 30 dnů od zakoupení!

Nesedí vám zboží?
Do 30 dnů jej můžete
vrátit nebo vyměnit.

Doprava ZDARMApři nákupu nad 1.499 Kč

59 Kčpři platbě převodem
109 Kčna dobírku
0 Kčosobní odběr

Slevy až 70%Akce a slevy na Váš e-mail:

Oblíbené značky7-HEAVENALEXIS
všechny značky...
Opravdu si přejete položku smazat?
OK  Zrušit