Stahovací prádlo

Stahovací spodní prádlo patří do speciální kategorie, jeho cílem je primárně zformovat postavu do šatů v bleskové rychlosti. Rozhodně není určeno k nošení pro každý den, ale hodí se spíše pro mimořádné události, během kterých potřebujete vypadat naprosto perfektně. Je určeno k zakrytí jednotlivých problémových tělesných partií, které byste rády zamaskovaly pod vrstvou přiléhavého oblečení. Díky jeho kvalitě tak budete moci schovat povadlé bříško, silnější stehna i plnější zadeček.

 

Dámské stahovací prádlo se stalo v posledních několika letech velice populární, jeho nepopsatelnou výhodu je především dostupnost v mnoha barvách, provedeních a prodyšných materiálech, které nezabraňují dýchání pokožky těla. Vybírejte ovšem velice pečlivě, úkolem stahovacího prádla totiž není omezování ve Vašem běžném pohybu, důležitá zůstává především pohodlnost.

 

Svoji postavičku si můžete vylepšit pomocí stahovacího prádla značek Eldar, Esbelt, Hanna Style, Mitex i Plié. Nejčastějšími kousky řazenými do této kategorie zůstávají dámské kalhotky, podprsenky, body, spodničky či korzety. 

 

Stahovací prádlo Vám jednoduše pomůže pokud potřebujete vytvarovat Vaši postavou a chcete zdůraznit svou krásu. Stahovací prádlo je snadný a rychlý pomocník pokud je Vám vaše oblíbené oblečení těsné. Stahovací prádlo nabízíme od značek Eldar, Esbelt, Hanna Style, Mitex, Plié. Princip je založen na speciálním střihu, který vytvaruje Vaši postavu a udělá vás krásnější. Použít můžete kalhotky, spodničky nebo korzety.

Informace

Kontakt
Mapa
Ceník dopravy
Obchodní podmínky
Formulář pro vrácení zboží

Rádi Vám poradíme na telefonu
581 110 345

Provozovatel

Mgr. Tomáš Nohejl
Ičo: 46143700
Dič: CZ7412064869
Tel: +420 581 110 345
Email: info@kalhotky.cz Email: info@sosexy.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.