Tanga

Dámská tanga jsou ihned po klasických kalhotkách nejoblíbenějším druhem spodního prádla.  Jak dámská, tak i pánská tanga mají překvapivě velice dávnou historii, znaly je už domorodé kmeny v Africe, Asii či Jižní Americe. Jejich nespornou výhodou je dostupnost velikostí pro každý typ postavy a také několik různých typů.

 

Klasická krajková tanga mají přední část stejnou jako klasické dámské kalhotky, zadní díl je vytvořen z trojúhelníkového tvaru látky zakrývající vrchní část hýždí. Existují ovšem i speciální druhy tohoto spodního prádla s různými názvy. G-string jsou tanga s menší přední částí, zadní díl je spojen za pomoci tenkých šňůrek. Typ T-back charakterizují šňůrky kolem boků, které jsou spojeny pruhem látky mezi hýžděmi a zadní díl má tvar písmene T. Tanga V-string mají zase boční šňůrky do písmene V, C-string oplývají minimem tkaniny, nemají typické boční šňůrky.

 

V nabídce u nás také najdete bezešvá dámská tanga příjemná ke každodennímu nošení, tanga krajková, tanga erotická, která působí smyslným dojmem, a budete se díky nim cítit příjemně v každé situaci. Svůj nákup také rozšiřte o noční košilku, která v kombinaci s tímto typem spodního prádla bude působit velice svůdně a decentně.

 

Krásná tanga, která pěkně padnou. V naší nabídce najdete krajková luxusní tanga, ale také bezešvá tanga, která se hodí pod přiléhavé oblečení. Vyberte si podprsenky nebo kalhotky ve stejné serii a získáte krásný komplet za příjemnou cenu. Tanga máme v různých velikostech a skladem.

 

Jen málokterý kus oděvu zvýrazní krásu dámské postavy jako právě luxusní tanga. Na rozdíl od jiných druhů spodního prádla bezešvá tanga nezakrývají celé hýždě a nechávají tak vyniknout jedny z nejkrásnějších ženských partií. Bezešvá tanga patří mezi jedny z nejstarších typů oděvů.

 

Tanga a historie

Už od pradávna je nosili jak ženy, tak muži domorodých kmenů v Africe, Asii a Jižní Americe. Samotné slovo tanga je pravděpodobně převzato z portugalštiny nebo španělštiny. Jelikož tanga, která se nosí dnes, mají původ v Latinské Americe. V angličtině se tanga označují jako „thong“. Thong je v překladu pásek nebo také řemínek. Právě podle tenkého pruhu látky mezi hýžděmi a kolem pasu bezpečně poznáte, že se jedná o tanga.

 

Dnešní luxusní tanga a jejich dělení

Tanga se dělí na několik různých druhů. Klasická krajková tanga mají přední díl stejný jako klasické kalhotky. Zadní díl se vyznačuje trojúhelníkovým tvarem látky, který zakrývá vrchní část mezi hýžděmi. G-stringy jsou tanga s menší přední částí, zadní díl je spojený jen za pomocí tenkých šňůrek. T-back tanga mají šňůrky kolem boků jednoduše spojeny s jediným proužkem látky mezi hýžděmi, zadní díl tang má tvar písmene T. Tanga V-string se vyznačují tím, že boční šňůrky tvoří tvar písmene V. Luxusní tanga C-string oplývají minimálním množstvím tkaniny. Tvoří je ohebný vnitřní rám, který se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a proto nemají tyto tanga typické boční šňůrky jako všechny jiné druhy tang.

 

Bezešvá tanga

Bezešvá tanga jsou velice příjemná na nošení. V přiléhavém oblečení se bude cítit sexy a nebudete se muset strachovat, zda někde nevyčnívají nepřátelské švy. Vyzkoušejte si také bezešvá tanga za našeho eshopu!

 

Krajková tanga

Pokud chcete působit smyslně, oblečete si na sebe krajková tanga. Váš partner to jistě ocení. Krajková tanga vám dodají pocit konformity. Luxusu. Pohodlí. Jen krajková tanga od nás vám pomohou cítit se skvěle v každé situaci.

Tanga

Nalezeno: 590 produktů
Velikost
Barva
Výrobce
Počet na stránku:

Sleva-17%
Tanga Maracca bílá

Tanga Maracca bílá

156 Kč 189 Kč
Sleva-17%
Tanga Sartarella bílá

Tanga Sartarella bílá

261 Kč 316 Kč
Sleva-17%
Tanga Carmen černé

Tanga Carmen černé

224 Kč 271 Kč
Sleva-17%
Dámská tanga Cagura bílé

Dámská tanga Cagura bílé

196 Kč 237 Kč
Sleva-17%
Dámská tanga P 15 červené

Dámská tanga P 15 červené

129 Kč 156 Kč
Sleva-17%
Laserová tanga Arys béžové

Laserová tanga Arys béžové

133 Kč 161 Kč

Výměna zbožído 30 dnů od zakoupení!

Nesedí vám zboží?
Do 30 dnů jej můžete
vrátit nebo vyměnit.

Doprava ZDARMApři nákupu nad 1.499 Kč

59 Kčpři platbě převodem
109 Kčna dobírku
0 Kčosobní odběr

Slevy až 70%Akce a slevy na Váš e-mail:

Oblíbené značky7-HEAVENALEXIS
všechny značky...
Opravdu si přejete položku smazat?
OK  Zrušit