Těhotenské, mateřské prádlo

Těhotenská móda je specifickou kategorií oblečení, která v sobě musí vzájemně skloubit určitě požadavky zákaznic – budoucích maminek. Musí být pohodlná, vysoce funkční a také vyrobena z kvalitních materiálů.

 

V našem e-shopu proto samozřejmě nezapomínáme ani na nastávající či současné maminky, kterým nabízíme těhotenské a mateřské spodní prádlo. Obě kategorie oblečení není vůbec lehké nakoupit ve shodě s vašimi požadavky. My ovšem nabízíme různá provedení prádla, stačí si vybrat mezi vyššími střihy či tzv. bokovkami, jež vám zajistí pohodlné nošení v různých fázích těhotenství.

 

Ihned po porodu zcela jistě oceníte kojící podprsenky vyrobené z kvalitních a pohodlných materiálů, jsou velice praktické i efektní. V nabídce těhotenského prádla jsou ovšem i těhotenské noční košilky, kalhotky a doplňky v podobě kojících polštářů.


Těhotenské a mateřské prádlo pro nastávající a současné maminky. Těhotenské kalhotky máme v různých provedeních (vyšší střih nebo bokovky) pro Vaše pohodlné  nošení v různých fázích těhotenství.  

 
Po porodu určitě oceníte kojící podprsenky vyrobene z kvalitních a pohodlných materiálů. Kojící podprsenky jsou praktické a přitom hezké. Těhotenské prádlo obsahuje také těhotenské noční košilky  a  kojící polštáře.  Mateřské a těhotenské prádlo je zde pro Vás.

Těhotenské, mateřské prádlo

Velikost
Barva
Značka
Počet na stránku:

Sleva-10%
Kojící podprsenka Dotty AA2034 - Freya

Kojící podprsenka Dotty AA2034 - Freya

1 120 Kč 1 244 Kč

Výměna zbožído 30 dnů od zakoupení!

Nesedí vám zboží?
Do 30 dnů jej můžete
vrátit nebo vyměnit.

Doprava ZDARMApři nákupu nad 1.999 Kč

59 Kčpři platbě převodem
109 Kčna dobírku
0 Kčosobní odběr

Slevy až 70%Akce a slevy na Váš e-mail:

 
Opravdu si přejete položku smazat?
OK  Zrušit